18 vjet fokusuar në prodhuesin inteligjent dhe inovativ të telekomandës

Profesionalisht përshtatni një shumëllojshmëri telekomandash për klientët

remotes Professional customization

Telekomandë me porosi profesionale

Nga dizajni i pamjes, zhvillimi i funksionit, prodhimi, përpunimi dhe prodhimi i mykut, për të ofruar shërbim me një ndalesë!

Shenzhen Keguanglong Technology Co., Ltd. e specializuar në zhvillimin dhe dizajnimin e telekomandës së personalizuar të televizorit, telekomandës së set top box-it, telekomandës së projektorit, telekomandës AC, telekomandës së ndriçimit LED, telekomandës me valë, telekomandës bluetooth dhe
telekomandë zëri për klientët, Fabrika fizike e shërbimit me një ndalesë për hapjen, prodhimin dhe shitjen e kallëpeve.

Tipi i produktit

18 vjet fokus në prodhimin inteligjent dhe inovativ të telekomandës – telekomandë infra të kuqe e personalizuar profesionalisht, telekomandë pa tel, telekomandë për kondicionerin, telekomandë me zë, telekomandë Bluetooth, telekomandë me ekran me prekje, telekomandë mësimore, telekomandë televizori, set- top box Një ndërmarrje shërbimi me një ndalesë për zhvillimin, projektimin, hapjen e kallëpeve, prodhimin dhe shitjet e telekomandave, telekomandave të projektorit dhe telekomandave me ndriçim LED.

Kliko këtu
Telekomandë me valë me cilësi të lartë
Përdoret gjerësisht në dyert e garazheve, perdet, motoçikletat, biçikletat elektrike, monitorimin e sigurisë, alarmin e kontrollit të dyerve, ndriçimin LED për shtëpi, shtëpi inteligjente, etj.
Kliko këtu
Telekomanda profesionale e personalizuar e televizorit
Zhvillimi i vazhdueshëm i produkteve të reja sipas nevojave të ndryshme të klientëve
Kliko këtu
Telekomanda inteligjente e zërit
Përdoret në pajisje elektrike si TV, stereo dhe kondicionerë.
Kliko këtu
Telekomanda IR e vogël dhe ultra e hollë
Përdoret gjerësisht në pajisje të vogla, llamba, pastrues ajri, stereo, televizorë, tifozë, etj.
Kliko këtu
Sllajdi i mëparshëm
Rrëshqitja tjetër
Përvoja ka rëndësi

Sipas nevojave të klientit, dizajnimi dhe zhvillimi i telekomandës së re, personalizimi privat, mbështetja e OEM dhe ODM.

Shfaqja e produktit

Avantazhi ynë

Gjashtë arsye pse duhet të na zgjidhni ne.

01

Më shumë se dhjetë vjet përvojë profesionale të prodhimit

Një prodhues i fokusuar në R&D dhe prodhimin e telekomandave për 18 vjet. Kompania ka forcë të fortë gjithëpërfshirëse dhe pajisje të plota mbështetëse……….

02

Ekipi i lartë i R&D dhe dizajnit

Ekipi inxhinierik dhe teknik i përbërë nga më shumë se 20 inxhinierë të lartë të industrisë zhvillon vazhdimisht produkte të reja sipas nevojave të ndryshme të klientëve

……..

03

Procesi dhe standardet e prodhimit të ndërkombëtarizuar

Komponentët e markave të njohura dhe çipat IC të importuar kanë ndjeshmëri më të lartë dhe stabilitet më të madh………

04

Sistemi operativ shkencor dhe efikas

Përfitoni nga talentet dhe teknologjia, zbatoni plotësisht modelin e menaxhimit 9S, krijoni një sistem funksionimi shkencor dhe efikas………

05

Pajisje të shumta prodhimi profesionale të importuara

Shumë pajisje prodhimi profesionale të importuara, 8 linja prodhimi, makinë testimi automatike, makinë automatike me vida, makinë prerëse komponentësh……

06

Mbështetje e shërbimit teknik profesional

Shpejtësi e shpejtë e dorëzimit, shërbim ekskluziv 24-orësh i shërbimit të klientit në internet, i projektuar për t'u ofruar klientëve nevoja specifike të produktit ose probleme të hasura në përdorimin e produkteve për të ofruar një zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe të plotë………

Ekrani i fabrikës

remote control brand

punishte prodhimi

remote control factory

punishte prodhimi

remote control manufacturer

punishte prodhimi

Remote control production workshop

punishte prodhimi

SMT

Punëtoria e prodhimit SMT

remote controller office

zyrë

Remote controller meeting

Dhoma e mbledhjes

Remote control shipment picture

dërgesa e produktit

Çertifikimin e kualifikimit

Rreptësisht në përputhje me sistemin e testimit të certifikimit të cilësisë ISO9001, i gjithë prodhimi i produktit ndjek direktivat e mbrojtjes mjedisore të CE dhe BE ROHS për të siguruar që stabiliteti i secilit produkt të përmbush standardet ndërkombëtare.

Air conditioner remote control manufacturer
led light remote control manufacturer
Vlerësimi i kredisë së ndërmarrjes Ndërmarrja e kreditit të klasës AAA
Njësia e Demonstrimit të Integritetit të Ndërmarrjes
Qendra e Menaxhimit të Kredive
Fan remote control supplier
Smart touch remote control manufacturer
TV remote control manufacturer
Certifikata e vlerësimit të kredisë së ndërmarrjes
Certifikata e vlerësimit të kredisë së ndërmarrjes
Njësia e Demonstrimit të Integritetit Anxinbao

Skenarët e aplikimit të produktit

ac remote

kondicioner

tv remote control

Set televizori

set top box remote

kuti TV

projector remote

projektor

Ventilator për ngrohje dhe ftohje

heater remote control

ngrohës

led light remote

llambë tavani

Medical remote control

instrumente mjekësore

Lajme