Telekomandë inteligjente për një jetë më të mirë

Siguroni zgjidhje të telekomandës inteligjente me një ndalesë

Telekomandë antimikrobiale

Telekomanda ultra e hollë, butona me shtresë të hollë, me bazë të montuar në mur për përdorim të lehtë, me magnet për t'u ngjitur në guaskën metalike të pajisjes, me hekur të peshuar për ndjesi më të mirë të duarve, telekomandë e lehtë nga një distancë e gjatë, funksionim i thjeshtë, i ulët Konsumi i energjisë së baterisë, kohë e gjatë gatishmërie, material ABS, Rezistent ndaj rënies, kundër përplasjes, i qëndrueshëm, protokoll mbështetës infra të kuqe, RF433,315 pa tela.

Parametrat e produktit

1. Specifikimet e produktit të telekomandës antimikrobiale
Emri i produktit: telekomandë antimikrobiale
Modeli: KGL1030
Lloji i butonit: Butoni i kompletit të daulleve
Numri i çelësave: 30 çelësa
Ngjyra: e zezë ose e bardhë, mund të personalizohet
Lloji i baterisë: bateri CR2025*1 copë
Madhësia:135*44*5.5mm
Distanca e transmetimit: >18m
Fusha e aplikimit: Makinat reklamuese, stereo, llamba, luajtës, pajisje shtëpiake inteligjente, korniza fotografike dixhitale, tifozë, DVD player, etj.
2.Veçoritë e telekomandës antimikrobiale
1. Telekomanda e programueshme, funksionet mund të personalizohen.
Telekomanda infra të kuqe me 2,30 çelësa, ndjesi komode me dorë, butona të ndjeshëm, telekomandë, pamje elegante dhe e bukur.
3. Këndi i nisjes së telekomandës është 60 gradë.
4. Predha është prej materiali ABS, i cili është i qëndrueshëm.
5. Mbështetje infra të kuqe, bluetooth, radio frekuencë
Telekomanda ka një sipërfaqe të sheshtë, pa vrima ku mund të qëndrojnë bakteret dhe ka një ambalazh të papërshkueshëm nga uji dhe antibakterial, i cili mund të pastrohet lehtësisht sipas masave sanitare të sotme.
3. Telekomanda antibakteriale mbështet OEM
1. Ngjyra e guaskës dhe butonave
2. Përmbajtja e ekranit mëndafshi të guaskës dhe butonave
3. Përmbajtja e ekranit mëndafshi PE/Mingban
4. Funksioni i butonit.
5. Kërkesat e nisjes në distancë.
4. Fotografia e produktit me telekomandë antimikrobiale
antibacterial remote

Profili i Kompanisë

Ne jemi një prodhues me përvojë të telekomandës me pajisje të plota testimi, forcë të fortë teknike dhe furnizojmë të gjitha llojet e telekomandës. Ne kemi qenë të përkushtuar në industrinë e telekomandës për shumë vite. Ne kemi kaluar certifikimin e sistemit të cilësisë ISO9001:2015 dhe markën UKAS, duke mbuluar shumicën e tregjeve evropiane dhe amerikane, duke përfshirë Japoninë, Korenë e Jugut, Lindjen e Mesme/Azinë Jugore dhe vende të tjera. Telekomandat tona përdoren kryesisht për televizorë, televizorë satelitorë dhe makina. Sisteme audio-vizuale, kondicionerë, luajtës VCD/DVD/MP3, kuti televizori dixhital, stereo, projektorë, ventilatorë, drita LED, pajisje të vogla shtëpiake dhe industri të tjera. Mezi presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë.

Afati i pagesës dhe mënyra e transportit

Kushtet e pagesës: 50% depozitë dhe 50% bilanci duhet të paguhen përpara dorëzimit
Të gjitha kërkesat janë të kuotuara në çmimet FOB.
Koha e dorëzimit: brenda 15-20 ditëve pas marrjes së depozitës 50% përmes T/T.

Mënyra e transportit

Mënyra e transportit: ajror, detar ose DHL, FEDEX, EMS, etj.
Të gjitha paketimet janë kuti standarde ajri.
Nëse nuk e keni marrë dërgesën brenda 30 ditëve pas pagesës, ju lutemi na kontaktoni. Ne do të gjurmojmë dërgesën dhe do të kthehemi tek ju sa më shpejt të jetë e mundur.